ВАШИНГТОН (QHA) -

Представники Федерального бюро розслідувань заявили, що деякі акаунти у соціальних мережах, які поширювали фейкові новини під час президентських перегонів у Сполучених Штатах Америки, були частиною російської кампанії з дезінформації.

Згідно з повідомленням, протягом трьох місяців до дня виборів у Twitter і Facebook почали з'являтися новини про змови і містифікації. У більшій частині з них були присутні помилкові заяви, які дискредитували кандидата Хілларі Клінтон.

У день виборів Федеральне бюро розслідувань намагалося відстежувати можливу російську дезинформаційну кампанію, в рамках якої використовувалися фейкові новини.

Повідомляється, що, провівши перевірку, аналітики ФБР з'ясували, що ряд облікових записів користувачів у соціальних мережах, що поширюють фальшиві новини, були зарубіжними. Після цього вони дійшли висновку, що принаймні деякі з них були частиною російської дезінформаційною кампанії.

Нагадаємо, колишній директор ФБР Джеймс Комі заявив, що у нього немає сумнівів щодо того, що Росія намагалася втрутитися у президентські вибори в США.

ФОТО: інтернет

QHA