АЛЕППО (QHA) -

Ще один конвой з мирними громадянами Алеппо по дорозі до Ідлібу був атакований групою найманців, які підтримують режим Башара аль-Асада.

Як повідомляє агентство «Анадолу», лояльні режиму бойовики спочатку обстріляли конвой, а потім взяли в заручники близько 800 осіб.

Всесвітня організація охорони здоров'я заявила, що операція з евакуації людей припинена.

Нагадаємо, що з учорашнього дня у зв'язку з режимом припинення вогню в Сирії триває операція з евакуації мирного населення зі зруйнованого Алеппо до підконтрольного сирійській опозиції міста Ідліб.

Алеппо  друге найбільше після Дамаска сірійське місто. Розташоване у 40 кілометрах від турецького кордону. Західна частина міста перебуває під контролем режиму Башара аль-Асада, східна  сирійської опозиції. Громадянська війна в країні почалася у березні 2011 року з розстрілу мирних демонстрантів військовими.

Облога сирійського міста Алеппо триває вже досить довгий проміжок часу. Місто лишається найбільшим підконтрольним противникам Асада поселенням. ВКС Росії та режим Асада регулярно завдають авіаударів по місцевому цивільному населенню з метою відбити його у повстанців.

ФОТО: АА

QHA