ТАЛЛІН (QHA) -

Естонія підтримує продовження санкцій проти РФ до повного виконання нею Мінських угод, заявляє президент країни Керсті Кальюлайд.

— Ми обговорили питання, що стосуються ситуації на сході України та необхідність дотримуватися Мінських угод, а також те, що санкції проти Росії потрібно зберегти доти, доки не будуть повністю виконані Мінські угоди і доки РФ не виконає всі свої міжнародні зобов'язання, заявила президент Естонії на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенком у Талліні в понеділок, 23 січня.

Також глава держави висловила впевненість, що зміна керівництва США не повинна призвести до зміни політичної ситуації, адже «міжнародні правила політики не змінюються від проведення виборів».

У свою чергу Петро Порошенко подякував Естонії та Керсті Кальюлайд за рішучу позицію щодо суверенітету України.

— Я можу тільки підтримати президента Естонії. Наша позиція наступна: перше Україна нічого не боїться. Друге ми готові захищати суверенітет і територіальну цілісність нашої держави від вторгнення агресора, зокрема російського агресора. І третє солідарність міжнародна, європейська і трансатлантична, заснована не на позиціях зон впливу, а на цінностях, сказав президент України.

Як повідомляло QHA, Україна вперше у своїй історії подала позов до Міжнародного суду ООН у Гаазі з метою притягти до відповідальності Російську Федерацію за фінансування тероризму і прояв расової дискримінації під час агресії в Україні.

ФОТО: інтернет

QHA