АНКАРА (QHA) -

Останні атаки терористів у Туреччині пов'язані із внутрішніми процесами у Сирії та Іраку, а також коливаннями в економіці. Про це заявив президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган у зверненні з приводу теракту в Кайсері.

— Терористичні організації об'єднуються проти Туреччини. Особливо активні курдські бойовики, які використовують проти нашої країни всі свої ресурси. Все говорить про те, що терористи задалися підлою метою послабити Туреччину і змусити її перенаправити зусилля в інше русло, заявив Ердоган.

Він запевнив, що рішуча боротьба з терористичними організаціями буде продовжена за підтримки всього турецького народу. Президент стверджує, що теракти спрямовані проти кожного з 79 мільйонів громадян Туреччини, зокрема представників армії і поліції.

Трохи раніше прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йиллирим і віце-президент Нуман Куртулмуш висловили припущення, що за сьогоднішнім терактом стоять курдські терористи, які систематично проводять підриви у південно-східній частині країни.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, автобус, що перевозив солдатів, був підірваний біля університету в центрі турецького міста Кайсері в суботу 17 грудня. В результаті теракту 13 осіб убито, 55 поранено.

ФОТО: інтернет

QHA