ТРАБЗОН -

Після звільнення сирійського міста Ель-Баб від терористів ІДІЛ завершився перший етап військової операції «Щит Євфрату», однак піде продовження.

Як заявив президент Турецької Республіки Реджеп Тайїп Ердоган, зараз готуються нові операції для знищення терористів у інших районах. За словами Ердогана, нові операції проти терористів отримають нові назви.

— Терористичні структури, такі як PKK, сирійське крило цієї організації, в особі YPG, ІДІЛ і течія Фетуллаха Ґюлена, які готувалися активізувати свою діяльність з приходом весни, очікують великі «сюрпризи». Найближчі місяці стануть «чорною сторінкою» для терористів, наголосив президент Туреччини.

«Щит Євфрату» — спільна військова операція спеціальної оперативної групи Збройних сил Туреччини та ВПС міжнародної коаліції проти терористичного угруповання ІДІЛ у Сирії, яка почалася рано вранці 24 серпня. Головними цілями операції є очищення прикордонних регіонів від терористів ІДІЛ, зміцнення безпеки на кордоні, забезпечення та підтримка територіальної цілісності Сирії, а також недопущення утворення «курдського коридору» PYD на південному кордоні.

Фото, Джерело: АА

QHA