КИЇВ (QHA) -

У чинного президента України Петра Порошенка мало шансів перемогти на наступних президентських виборах у 2019 році. Про це повідомили українські експерти під час прес-конференції «2018 рік — кульмінація і розв'язка», передає кореспондент QHA.

— З соціологічної і політологічної точки зору, у президента, який має не більше 5% підтримки виборців, мало шансів знову виграти вибори, — зазначив директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко.

Він зазначив, що головну роль відіграє те, що Україна в «поганому стані».

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов заявив, що українці розчаровані суспільно-політичною ситуацією в країні. Він додав, що Порошенко навряд чи буде балотуватися на другий термін.

— Чинний президент поки вагається. До того ж, я не думаю, що західні партнери будуть у захваті від того, що бізнесмен Порошенко буде балотуватися знову без відчутних шансів на перемогу.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що балотуватиметься на другий президентський термін за півроку тільки у тому випадку, якщо наступні шість місяців будуть успішними. При цьому президент не повідомив, що він має на увазі під словом «успішний».

QHA