КИЇВ (QHA) -

Імовірність того, що у 2018 році будуть проведені дострокові парламентські вибори, мінімальна, заявив 26 грудня радник директора Національного інституту стратегічних досліджень Олексій Полтораков, передає кореспондент QHA.

— Імовірність позачергових парламентських виборів дуже низька. Навіщо ключовим політичним силам заганяти себе у цейтнот з невизначеними наслідками, коли вже відпрацьовуються технології, починаючи від Майдану і закінчуючи схемами на конкретних виборчих дільницях, як показали останні вибори до органів місцевого самоврядування, заявив експерт.

За словами Полторакова, можливо, за деякими формальними ознаками у парламенті немає коаліції, але Верховна Рада все ж працює і ухвалює ключові реформаторські закони.

Крім того, експерт вважає, що й опозиція не має достатньо ресурсів, щоб "продавити" дострокові вибори.

— Поки потенціалу продавити тему дострокових парламентських виборів через Майдан у опозиційних сил немає. Крім того, немає підстав для політичної кризи. Поки відносини уряду і президента досить збалансовані, вони так чи інакше виступають тандемом. Також більш-менш збалансовані відносини президента і парламенту.

Нагадаємо, 24 грудня у Києві відбулася масова акція як проти Порошенка, так і проти Саакашвілі.

QHA