МОСКВА (QHA) -

Слідчий комітет Російської Федерації підтвердив, що колишній депутат Держдуми Денис Вороненко, який отримав громадянство України після свідчень у Генпрокуратурі проти Януковича і Аксьонова, оголошений у федеральний розшук. Про це агентству «Інтерфакс» розповіла офіційний представник російського Слідкому Світлана Петренко.

— На даний час слідчими органами винесено постанову про притягнення Д.Вороненкова як обвинуваченого у скоєнні злочинів, передбачених частиною 3 статті 33, частиною 1 статті 170.1 КК РФ (організація фальсифікації єдиного державного реєстру юридичних осіб) та частиною 4 статті 159 КК РФ (шахрайство ). Вороненков сховався від органів слідства і оголошений у федеральний розшук, повідомляють у РФ.

Так, російські слідчі стверджують, що Денис Вороненков нібито разом зі спільниками брав участь у незаконному продажі будівлі на вулиці Міжнародній у Москві 2011 року, отримавши за результатами угоди $1,2 млн.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков повідомив, що отримав громадянство України і підтвердив, що дав свідчення у Генпрокуратурі проти екс-президента Віктора Януковича і кримського коллаборанта Сергія Аксьонова. За його інформацією, Аксьонов першим написав заклик до президента РФ Путіна про введення військ в Україну, однак у Кремлі чекали серйознішої політичної заяви з України і пізніше до Адміністрації президента РФ надійшов лист до Путіна від Януковича.

ФОТО: інтернет

QHA