КИЇВ (QHA) -

Звільнений Апеляційним судом Києва екс-співробітник «Беркута» Віталій Гончаренко і троє його колишніх колег втекли до Росії.

Про це втікачі повідомили самі, опублікувавши відеозвернення на Youtube, яке записали з території Росії.

На відеозаписі Олександр Костюк, Владислав Мастега, Артем Войлоков та Віталій Гончаренко прочитали текст про те, що у 2013-2014 роках вони «виконували свій конституційний обов'язок», а також заявили, що «перебувати в Україні їм стало просто небезпечно».

Адвокат підслідчих екс-силовиків Валентин Рибін зазначив, що труднощів під час перетині кордону вони не зустріли.

— 13 квітня вони тихенько сіли на автобус і поїхали до Росії. За внутрішніми паспортами, відкрито і абсолютно спокійно. Тільки не втекли, оскільки не були під запобіжними заходами, а виїхали в безпечне місце.

Нагадаємо, 6 квітня Апеляційний суд прийняв рішення звільнити екс-«беркутівця» Віталія Гончаренка, підозрюваного у вбивстві 3 осіб 18 лютого 2014 року під час Євромайдану у Києві, з-під варти під особисте зобов'язання.

Як відомо, Гончаренко разом із ще трьома екс-бійцями «Беркута» затримали у червні 2016 року в Харкові. Всі четверо на момент затримання працювали у поліції.

Двох із них — Олександра Бєлова і Віталія Гончаренка — підозрюють у вбивстві трьох активістів 18 лютого 2014 року у Кріпосному провулку, ще двох — у тому, що вони скинули з колонади на вулиці Грушевського 20 січня 2014 року двох мітингувальників.

ФОТО: інтернет

 

QHA