КИЇВ (QHA) -

Народні депутати України Віктор Кривенко та Павло Кишкар (обидва з партії "Народний Рух України") офіційно оголосили про вихід з фракції "Блок Петра Порошенко".

Нардепи мотивували своє рішення відсутністю прогресу в реалізації головних позицій коаліційної угоди і незгодою з прийнятими фракцією рішеннями та законопроектами. За словами Віктора Кривенка, їх перебування у фракції не наблизило звільнення з поста глави НБУ Валерія Гонтаревої або зняття з посади російського громадянина, мера Одеси Геннадія Труханова.

— Ми не голосували ні за пенсійну реформу, ні за кодекси, ні за "аудитора із сумки" НАБУ, ні за декларації для активістів-антикорупціонерів. Гоніння НАБУ, тиск на антикорупційний комітет, Роттердам плюс купа іншого, проти чого ми виступаємо, написав Кривенко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

За словами парламентаріїв, вони визначили для себе часовий проміжок залишок зими-літа для витребування та втілення ключових позицій із коаліційної угоди.

— Відкриті списки, недоторканність. Безпековий та економічний блоки угоди. Там правильно все написано. Але не виконується. Якщо не будуть виконані основні вимоги вийдемо з коаліції, заявив В. Кривенко.

Нагадаємо, народний депутат Тарас Батенко заявив про вихід з урядового Блоку Петра Порошенка. Чиновник незадоволений діями влади, він порівнює її вчинки з тими, що робили попередники.

QHA