ПАРИЖ (QHA) -

Лідер французької ультраправої партії «Національний фронт» Марін Ле Пен заявила, що в разі її президентства буде обговорюватися питання про вихід Франції з Євросоюзу. Про це передає французький канал «24 France».

FREXIT імовірний, якщо будуть провалені її переговори в якості лідера Франції з лідерами ЄС про «національний напрямок політики» у питаннях законотворчості та економічної політики Європи.

— Якщо я зможу домогтися цього, тоді пораджу французам залишитися в новій Європі, а якщо ні — пораджу їм залишити ЄС, — повідомляє Ле Пен.

Референдум про вихід Франції з ЄС, на її думку, слід організувати через 6 місяців після планованих переговорів. Саме такий термін вона вважає достатнім, щоб налагодити роботу нової економічної моделі в країні.

Нагадаємо, як передавало QHA, кандидат у президенти Франції Марін Ле Пен в ефірі французького телеканалу заявила, що вважає анексію Криму Росією законною, аргументувавши свою позицію тим, що кримчани нібито «проявили волю» на псевдореферендумі під дулами автоматів окупантів, завезених до Криму з РФ .

Раніше Ле Пен проявляла скепсис щодо Євросоюзу через угоди з такими країнами як Україна, Туреччина і Македонія, а позбавлення Росії права голосу в ПАРЄ у зв'язку з агресивною політикою щодо України назвала «контрпродуктивною і непотрібною мірою».

ФОТО: інтернет

QHA