ВАШИНГТОН (QHA) -

Президент США Дональд Трамп заявив, що погрози глави МЗС республіки Лі Ен Хо, який виступає в Генеральній Асамблеї ООН від керівництва країни, у майбутньому не повторяться.

Про це Трамп написав у Твіттері.

— Тільки що почув виступ міністра закордонних справ Північної Кореї в ООН. Якщо він озвучує думки маленької людини-ракети (президента Північної Кореї Кім Чен Ина — ред), у майбутньому він їх більше не скаже, — завив Трамп.

Міністр закордонних справ Північної Кореї, виступаючи на сесії Генеральної Асамблеї ООН в суботу, 23 вересня, пригрозив "візитом ракет на територію США". Міністр запевнив, що його країна зробить "нещадні, превентивні заходи", якщо Вашингтон спробує "обезголовити" керівництво або збройні сили КНДР.

— Ніхто, крім самого Трампа, не винен у цій самогубній місії, — заявив Лі Ен Хо.

У свою чергу, Кім Чен Ин називав Трампа "душевнохворим" і присягнувся змусити його дорого заплатити за загрозу знищити його країну.

QHA раніше повідомляло, що в кінці серпня Північна Корея запустила балістичну ракету, яка пролетіла над Японією і впала в Тихому океані. Рада безпеки ООН провела екстрене засідання з цього приводу.

QHA