КИЇВ (QHA) -

Служба безпеки України підготувала документ про заборону в'їзду в Україну учасниці Євробачення від РФ Юлії Самойлової. Про це під час спілкування зі ЗМІ заявив глава СБУ Василь Грицак, повідомляє джерело.

— На цю хвилину рішення про її заборону в'їзду ще не прийняте, але відкрию таємницю відповідний документ уже підготовлений, сказав Грицак.

Крім того, Грицак висловив свою особисту думку з приводу дозволу в'їзду російської співачки на територію України.

— Закон повинен бути один для всіх. Вона не просто відвідала Крим, вона ще залишила сліди у соцмережах, де вона висловлювалася з приводу України і влади, і взятого курсу на євроатлантичну інтеграцію. Моя позиція чітка. Я вважаю, вона не повинна приїздити в Україну, додав він.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, російська співачка Юлія Самойлова не бачить причин не пускати її в Україну через виступ в окупованому Криму.

Учасниця від Росії на «Євробаченні» у своєму інтерв'ю 16 березня порівняла візит в анексований Крим із гастролями в будь-яке провінційне російське місто. Вона зазначила, що на даний момент готується до конкурсу у звичайному режимі. Жодних повідомлень від правоохоронних органів України про заборону в'їзду в країну вона поки не отримувала.

Раніше директор Євробачення-2017 Йон Ола Санд зазначив, що українська влада може сама в рамках чинного законодавства прийняти рішення про допуск до конкурсу учасниці від Росії Юлії Самойлової.

РФ виявила бажання відправити на пісенний конкурс 27-річну співачку Юлію Самойлову, яка має першу групу інвалідності і пересувається на інвалідному візку. Як стало відомо, раніше Самойлова порушила закон України, виступивши в Криму після його анексії Росією.

В СБУ зазначили, що питання про можливість в'їзду російської учасниці конкурсу в Україну буде вирішене найближчим часом.

ФОТО: інтернет

QHA