КИЇВ (QHA) -

Згідно інсайдерської інформації кореспондента РБК-Україна, яку він отримав паралельно по лінії Блоку Петра Порошенка і від фракції «Народного фронту»:

— Звірка голосів потрібна для того, щоб зрозуміти, — наскільки реально провести результативне голосування за введення віз з РФ. І, якби голосів вистачало, на наступному тижні питання мало б бути винесене на голосування до сесійної зали. Однак про результати звірки поки не повідомляється, що не заважає джерелам стверджувати, що ймовірність голосування наступного тижня за візовий режим з Росією залишається високою.

Раніше Петро Порошенко за підсумками переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив, повідомляє прес-служба глави держави, що якщо Мінські домовленості не будуть виконуватися, то з високою часткою ймовірності санкції Європейського Союзу будуть продовжені.

Під час зустрічі глава України і канцлер Німеччини скоординували дії щодо забезпечення і прискорення ратифікації Угоди про асоціацію.

За словами Порошенка, значна частина часу під час переговорів була присвячена скоординованим діям щодо імплементації Мінських домовленостей. Нагадаємо, ЄС підписав угоду про безвізовий режим для України.

Раніше, як повідомляло QHA, опозиційний екс-депутат російської Держдуми попереднього скликання Ілля Пономарьов сказав, що вважає введення візового режиму з Росією недоцільним, оскільки, на його думку, це вдарить по простих українцях.

ФОТО: інтернет

QHA