КИЇВ (QHA) -

Руслан Чорнолуцький, який захищає у суді інтереси лідера "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі, опублікував на своїй сторінці у Facebook повне відео затримання політика.

На кадрах відображена операція від самого її початку, коли силовики увійшли до ресторану "Сулугуні", до того моменту, коли Саакашвілі вивели із закладу.

На кадрах видно, як правоохоронці валять на землю охоронців Саакашвілі і виводять самого політика з ресторану, вхопивши його за волосся.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Грузія може направити до Польщі запит на екстрадицію Саакашвілі. Як повідомив представник правлячої коаліції у парламенті Грузії Нукрі Кантарія, в Грузії Саакашвілі засудили до позбавлення волі.

QHA повідомляло, що Міхеїл Саакашвілі після депортації звернувся до канцлера Німеччини Ангели Меркель з проханням про допомогу. Саакашвілі заявив, що має намір повернутися в Україну законним шляхом.

Спікер прикордонної служби України Олег Слободян повідомив на своїй сторінці у Facebook, що лідер "Руху нових сил" Міхеїл Саакашвілі депортований до Польщі.

QHA