СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

12 лютого в окупований Крим планують приїхати представники з Республіки Бенін (Західна Африка). Про це повідомив директор фонду підтримки, розвитку та пропаганди ідей миру «Миротворець» Артур Ксенофонтов.

Він зазначив, що анексований Росією півострів відвідають президент некомерційної організації «Дім Африки» Серж Фокас і мер міста Абомей-Калаві Жорж Бада.

Ксенофонтов заявив, що представники Республіки Бенін проведуть переговори з так званим міністром культури Криму та іншими «чиновниками».

— Будуть вестися переговори з міністром культури про те, щоб провести Дні Африки в Криму. Жорж Бада зустрічатиметься з міністром сільського господарства, кримськими бізнесменами і, звичайно, з керівниками уряду, парламенту.

У рамках свого візиту африканські представники планують відвідати Сімферополь, Севастополь і Ялту, де їм проведуть екскурсії Лівадійським і Масандрівським палацами.

QHA повідомляло, що Прокуратурою Автономної Республіки Крим розпочато досудове розслідування за фактом порушення депутатами Федеративної Республіки Німеччина порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Нагадаємо, в суботу, 3 лютого, в окупований Крим прибула делегація у складі трьох депутатів від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит німецьких депутатів в окупований Крим матиме для них "дуже прикрі правові наслідки". У той же час, депутати відповіли, що їх «не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну, вони розраховують відвідати Крим ще неодноразово».

Джерело: РИА Новости Крим

QHA