СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

12 лютого в окупований Крим прибула делегація з Республіки Бенін (Африка).

Мер африканського міста Абомей-Калаві Жорж Бада заявив, що делегація прибула на окупований півострів "з метою просування ідеї миру з Африкою".

Директор фонду підтримки, розвитку та пропаганди ідей миру «Миротворець» Артур Ксенофонтов зазначив, що окупований Крим «просто хоче дружити з африканським континентом і налагоджувати спілкування через культуру».

Африканська делегація пробуде на окупованому півострові тиждень, протягом якого зустрінеться з представниками так званої адміністрації Сімферополя і місцевими підприємцями, а також відвідає підконтрольні Кремлю Раду міністрів і Державну раду Криму і так звану адміністрацію Ялти.

QHA повідомляло, що прокуратура Автономної Республіки Крим почала досудове розслідування за фактом порушення депутатами Федеративної Республіки Німеччина порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію.

Нагадаємо, 3 лютого в окупований Крим прибула делегація у складі трьох депутатів від правопопулістської партії "Альтернатива для Німеччини".

Посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що візит німецьких депутатів в окупований Крим матиме для них "дуже негативні правові наслідки". У відповідь депутати заявили, що їх «не турбують погрози Києва заборонити їм в'їзд в Україну, вони розраховують відвідати Крим ще неодноразово».

QHA