СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В окупований Росією Крим на "вибори" президента РФ приїхали журналіст і спостерігач з Німеччини. Про це сьогодні у коментарі «РІА Крим» заявив так званий "заступник голови комітету Держради окупованого Криму з міжнаціональних відносин", підконтрольний Кремлю глава кримської німецької національно-культурної автономії Юрій Гемпель.

Він зазначив, що візитер є главою фракції "Лівої партії" у парламенті міста Квакенбрюк (ФРН) Андреас Маурер, який буде спостерігати за виборчим процесом. Колаборант при цьому не назвав ім'я німецького журналіста і видання, на яке він працює.

За словами Гемпеля, у суботу в Крим прилетять ще два громадянина Норвегії: голова громадської організації "Норвезька народна дипломатія" Хендрік Вебер та його колега.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Європейський Союз не визнає проведення виборів президента Росії на території окупованого Криму.

QHA повідомляло, що 15 березня Рада безпеки ООН провела спеціальне засідання у форматі Арріа, присвячене проведенню незаконних виборів президента РФ на анексованому півострові.

Джерело: РИА Крим

QHA