КИЇВ (QHA) -

Народний депутат від фракції «Об'єднання Самопомыч» Тарас Пастух приєднався до голодування двох колег. Народні обранці виступають проти «свавілля влади» і «сміттєвої кризи» у Львові.

Про це Пастух повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Вчора Олег Березюк, для того щоб привернути увагу всієї країни до боротьби львів'ян за право жити гідними людьми, розпочав голодування під Адміністрацією президента. Сьогодні до нього приєдналася заступник голови Верховної Ради України Оксана Сироїд.

Депутат зазначив, що підтримує своїх львівських друзів.

— Ця проблема може бути знята тільки однією людиною в державі. Але якщо вона забула долю своїх попередників, то наше завдання допомогти йому прийняти це рішення. Настав час львів'янам нагадати свою силу. А нам, сусідам Львова та інших міст допомогти у цій боротьбі. Тому на знак підтримки своїх друзів-львів'ян приєднуюся до акції і також оголошую голодування.

Нагадаємо, 19 червня лідер фракції «Самопоміч» Олег Березюк на погоджувальній раді Верховної Ради оголосив голодування.

Як повідомляло QHA 20 червня віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд прийшла на ранкове засідання у футболці з написом «No pain no power» і заявила, що приєднується до голодування Березюка.

Зазначимо, що львівська «сміттєва криза»  проблема з вивезенням побутових відходів через закриття Грибовицького сміттєзвалища — триває вже рік.

ФОТО: Facebook Тараса Пастуха, інтернет

QHA