МОСКВА (QHA) -

Міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон і глава МЗС РФ Сергій Лавров посперечалися на прес-конференції в Москві через дані про втручання РФ у політику різних країн.

Глава російського МЗС заявив, що Росію звинувачували у втручанні в політичні процеси у США, Франції та інших країнах, але ніхто не надав доказів.

— Навіть у західній спільноті чимало діячів, які мають здоровий глузд і незашорений погляд. Ось, наприклад, мій сусід Борис Джонсон нещодавно заявив, що у нього немає доказів того, що Росія втручалася у референдум щодо виходу Великобританії з Євросоюзу, зазначив він.

На що Джонсон заявив, що "не було успішного втручання".

Я думаю, буде правильно сказати так, зазначив глава британського МЗС.

У свою чергу Лавров зазначив, що якщо Джонсон йому не заперечить, то "у нього вдома буде зіпсована репутація серед ЗМІ".

— Я вважаю, дуже важливо, щоб ви визнали російські спроби втрутитися в наш референдум і вибори. Якими б вони не були, вони не мали успіху. Мені здається, що якби ці спроби мали успіх, все було б зовсім інакше, відреагував глава британського МЗС.

Раніше в ході свого візиту до Москви глава британського МЗС заявив, що відносини між Британією і Росією не можуть повернутися до стану «бізнес як зазвичай», поки Росія не припинить дестабілізацію країн Європи, зокрема і України.

QHA