КИЇВ (QHA) -

Результати проведення незаконних виборів президента РФ в окупованому Криму — «тема для фейлетоністів». Про це повідомив лідер кримськотатарського народу, уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу, народний депутат України Мустафа Джемілєв.

— Коментувати результати незаконних і навіть злочинних виборів на окупованій території, як то кажуть, не дуже «кошерно», оскільки ці результати абсолютно ніякого значення не мають. Але сам факт проведення цих виборів, звичайно, має дуже велике і досить позитивне значення, бо Росія ще раз, незважаючи на численні заяви та попередження міжнародних структур та світових лідерів, демонстративно порушила міжнародне право, — відзначив він.

Джемілєв підкреслив, що незаконні вибори — шлях для посилення санкцій проти РФ і подальшої її ізоляції від цивілізованого світу.

— Що стосується опублікованих ними відсотків явки на виборчі дільниці і відсотків, відданих за тих чи інших кандидатів у президенти голосів, то це, швидше за все, тема для фейлетоністів. Я знаю, що з центру надходила інструкція, щоб підсумки «виборів» в Криму в плані явки виборців були приблизно такими ж, які вони оголосили за підсумками свого «референдуму» в березні 2014 року, ось вони і дали приблизно такі ж цифри, які нічого спільного з реальним станом речей не мають, — сказав він.

Лідер кримськотатарського народу додав, що ніякого незалежного контролю за ходом незаконних виборів не було.

QHA повідомляло, що виборча комісія окупованого Криму оприлюднила підсумки проведення незаконних виборів. Згідно з даними виборчкому, явка на виборах в окупованому Криму нібито склала 1 мільйон 79 тисяч 531 особа, що становить 71,55% виборців, з яких 92% віддали свій голос за чинного президента Росії Володимира Путіна.

Джерело: LIGA.net

QHA