ЛОНДОН (QHA) -

У Лондоні вчора, 14 березня, відбулася зустріч лідера кримськотатарського народу, уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу, народного депутата Мустафи Джемілєва з главою МЗС Великобританії Борісом Джонсоном, повідомляється на офіційній сторінці Джемілєва.

На зустрічі, окрім Джемілєва, також були присутні заступники голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров та Ахтем Чийгоз.

— Сьогодні мали честь з Ільмі Умеровим, Ахтемом Чийгоз, Рустемом Умеровим особисто познайомитися з міністром закордонних справ Великобританії Борісом Джонсоном, і я мав можливість особисто подякувати за його позицію щодо незаконної анексії Росією Криму, яка була опублікована у статті "Four years since the illegal annexation of Crimea: article by Boris Johnson, — написав Джемілєв на своїй сторінці у Facebook.

QHA вже писало, що ситуацію в окупованому Криму обговорили в Лондоні, де заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеров зустрівся з юристами European Human Rights Advocacy Centre (EHRAC) і обговорив подробиці справи Меджлісу кримськотатарського народу проти РФ, яка знаходиться на розгляді в ЄСПЛ.

QHA