КИЇВ (QHA) -

Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв вважає, що фактором, який віддаляє день звільнення Криму від російської окупації, є залежність деяких країн від Росії.

— Є країни, залежні від Росії енергетично, деякі режими тримаються лише за допомогою Росії. Всі ці фактори віддаляють день звільнення.

Також Джемілєв вважає, що в тому, що Крим буде повернутий, немає жодних сумнівів, питання полягає лише у часі його повернення.

— Це залежить від багатьох факторів. В першу чергу від активізації міжнародної спільноти. Одна з форм це використання жорстких санкцій проти агресора. Тому що агресія проти сусідньої країни і захоплення частини її території це велика загроза всьому світу. Якщо усвідомлення тієї небезпеки, якій піддається світ, прийде до державних діячів усіх країн у світі, то, звісно, день звільнення буде значно ближчим.

QHA повідомляло, що на початку лютого Уповноважений президента у справах кримськотатарського народу назвав каталізатор, який зрушить з мертвої точки процес повернення півострова і наблизить кінець окупації.

QHA