АНКАРА (QHA) -

Сьогодні, 26 вересня, українська делегація у складі Генерального прокурора України Юрія Луценка і лідера кримськотатарського народу, Уповноваженого президента України у справах кримських татар Мустафу Джемілєва була прийнята в Міністерстві юстиції Туреччини.

Про це повідомляється у Twitter Посла України в Туреччині Андрія Сибіги, який також входить до складу української делегації.

Головною темою зустрічі є правова взаємодія та співпраця щодо запобігання та припинення постійних порушень Росією норм міжнародного морського права. Юрій Луценко наголосив, що будівництво Керченського моста агресором є незаконним, обмежує судноплавства і негативно впливає на екологію Чорноморського регіону.

Раніше українська делегація після відвідування Мавзолею Мустафи Кемаля Ататюрка та покладання квітів творцеві Турецької Республіки провела зустріч з генеральним прокурором Туреччини Юкселем Коджаманом. Темами переговорів стали протидія тероризму та екстремізму, взаємодія на рівні регіональних прокуратур двох держав і незаконні морські зв'язки з окупованих Кримом.

Як повідомляло QHA, 26 вересня розпочався робочий візит Генерального прокурора України Юрія Луценка і лідера кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва до Турецької Республіки. За програмою спочатку планувалася також зустріч українського прокурора з представниками Генерального центру Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Туреччині, однак вона була скасована.

QHA