КИЇВ (QHA) -

У неділю, 26 лютого, виступаючи на Міжнародному форумі «Крим в умовах окупації: наслідки для України та світу», перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова на запитання кореспондента QHA про те, як протистояти інформаційній агресії Росії, наголосила на важливій ролі Агентства «Кримські новини» у донесенні правди про ситуацію в Криму.

— Рамка, якою формується політика ЗМІ, демократична. Держава не втручається у редакційну політику жодного видання або ЗМІ, навіть державного. Держава повинна займати принципову позицію невтручання.

— Якщо Україна, українські ЗМІ будуть переймати ті методи пропаганди, якими користується РФ, ми також будемо мати в Україні суспільство, приречене на відсутність критичного мислення. Ключовим для українських ЗМІ сьогодні є збереження свободи — свободи вираження думки. Сьогодні QHA є одним із флагманів донесення правди і створення альтернативи тій пропаганді, яку робить Російська Федерація. Вони розвінчують ті міфи, і дають максимум інформації про ту ситуацію, яка нині є в Криму, — резюмувала Еміне Джапарова.

Нагадаємо, раніше, виступаючи на форумі, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив про майбутню «сутичку» аргументів щодо бачення майбутнього Криму.

QHA