МОСКВА (QHA) -

Посольство США в РФ у зв'язку з заходами Кремля проти американських дипустанов з 23 серпня припиняє видачу неімміграційних віз по всій Росії. Процедура буде відновлена в Москві з 1 вересня у значно скороченому обсязі. Про це у понеділок повідомив сайт посольства США у РФ.

У дипмісії констатують, що рішення російської сторони скоротити чисельність співробітників дипломатичної місії США у Російській Федерації ставить під сумнів серйозність прагнення Росії до поліпшення двосторонніх відносин.

— У зв'язку із заходами, прийнятими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена. 1 вересня 2017 року ця процедура відновиться у Москві. Процедура видачі неімміграційних віз у консульствах США в Росії буде припинена на невизначений термін.

Раніше призначені співбесіди будуть скасовані. А ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, будуть проінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду, — йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося раніше, Вашингтон пообіцяв відповісти на рішення Москви про істотне скорочення штату співробітників американської дипмісії в Росії.

ФОТО: інтернет

QHA