МОСКВА (QHA) -

Члени партії «Єдина Росія», яка володіє переважною більшістю мандатів у Держдумі (343 із 450), не визнають державою терористичну організацію «ДНР». Про це заявив перший заступник керівника Центрального виконкому партії Костянтин Мазуревський, передає ZN.UA.

Мазуревський прокоментував наявність «паспорта ДНР», а відповідно нібито подвійного громадянства, у члена партії Йосипа Кобзона.

— Кобзон Йосип Давидович не є громадянином іноземної держави через те, що Донецька народна республіка державою не є, — сказав російський депутат.

Він стверджує, що визнання окремих документів не обов'язково є визнанням державою організації, яка їх видає.

— Треба розуміти різницю між визнанням окремих документів і міжнародним визнанням держави, — зазначив Мазуревський.

Нагадаємо, указом від 18 лютого президент Росії Володимир Путін фактично визнав дійсними документи, які засвідчують особу, видані терористами «ДНР» і «ЛНР». На підставі цих псевдодокументам громадянам, які проживають на окупованій території України, дозволяється в'їзд на територію Російської Федерації. Визнання «документів» названо тимчасовим — «на період до політичного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей України на підставі Мінських угод».

МЗС України заявило, що, визнаючи нелегітимні органи «влади» на Донбасі, Росія намагається порушити суверенітет України.

Офіційне визнання Росією так званих «документів», виданих самопроголошеною владою терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР», суперечить цілям Мінського переговорного процесу, повідомляється на сторінці посольства США в Україні в Twitter.

ФОТО: інтернет

QHA