КИЇВ (QHA) -

Заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар в ексклюзивному інтерв'ю QHA, коментуючи україно-польські відносини, заявив, що дії українських радикалів не варто асоціювати з владою.

За його словами, в Польщі у деякій мірі вдаються до певних маніпуляцій, порівнюючи практичне співробітництво з якимись діями радикалів.

— Як це, зокрема, мало місце нещодавно, з приводу маршу у Львові, коли нас порівняли з радикалами. Це насправді відверта маніпуляція, оскільки так само можна говорити, що польські радикали вимагають повернення Львова і офіційно це декларують банерами на листопадових маршах націоналістів. Це ж не означає, що цього польська держава вимагає. Так само будь-які дії радикалів не асоціюються однозначно з діями української влади, — сказав він.

В цілому Боднар зазначив, що конфлікту між Києвом і Варшавою як такого немає, а є суперечка швидше віртуального характеру.

— Є неузгоджені питання, але практичне співробітництво йде своїм шляхом. Тобто, практичне співробітництво йде досить добре і ми можемо цим пишатися. Останнім прикладом цього є газове питання, оскільки польська сторона погодилася продавати великі обсяги газу, — зазначив заступник глави МЗС.

Відзначимо, повне інтерв'ю із заступником голови МЗС можна прочитати за цим посиланням.

QHA