КОНСТАНЦА (QHA) -

Американський десантний корабель «Carter Hall» 17 березня увійшов до акваторії Чорного моря. Про це повідомляється на сайті шостого флоту ВМС США, передає УНН.

Корабель із підрозділом морських піхотинців прибув до регіону для участі в спільних навчаннях Spring storm-17 з Румунією.

Навчальні маневри — рамках Spring storm будуть проходити з 18 по 21 березня у порту Констанца в Чорному морі.

— Подібні навчання важливі для поліпшення відносин з нашими союзниками, оскільки всі ми поділяємо одні й ті ж погляди на підтримку безпеки океану і морських шляхів, ми раді бути тут і зміцнювати наше тісне співробітництво з Румунією, — зазначив командир ВМС США Ларрі Лигрі.

За даними румунських ЗМІ, у навчаннях беруть участь 1200 військовослужбовців двох країн.

Довідка: Carter Hall (LSD-50) був спущений на воду в жовтні 1993 року, екіпаж — близько 400 осіб. Висадка з цього корабля десантників проводиться з використанням малих десантних кораблів і вертольотів.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 1 лютого стартували навчання НАТО, під час яких були відпрацьовані стaндaртні методи відбиття повітряних, підвoдних і нaземних aтaк.

У навчаннях «Мoрской щит» були задіяні 2,8 тисячі військовослужбовців із Бoлгаріі, Канади, Греції, Румунії, Іспанії, США, Туреччини та України, 16 надвoдних кoраблів, oдин пoдвoдний човен і десять літаків.

Від ЗСУ у навчаннях взяли участь до 500 військовослужбовців з озброєнням і військовою технікою, один корабель, один вертоліт і один літак.

ФОТО: інтернет

QHA