МОСКВА (QHA) -

Державна Дума Росії на пленарному засіданні 22 березня прийняла в остаточному читанні закон, що забороняє грошові перекази з Росії в Україну за допомогою іноземних платіжних систем. Про це повідомляється за підсумками голосування у Держдумі РФ, передає «Українська правда».

Законопроект №21966-7 Держдуми стверджує, що у разі введення іноземною державою заборони щодо платіжних систем РФ перекази грошей через кордон без відкриття банківського рахунку у рамках платіжних систем будуть можливі з Росії в державу, яка застосувала такі заходи, лише за умови, що оператори платіжної системи і послуг платіжної інфраструктури контролюються РФ.

Російський Центробанк має розмістити на сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, оператори яких їм зареєстровані.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, в середині жовтня президентом України був підписаний указ, який у рамках нового санкційного пакету проти РФ забороняє в Україні російські платіжні системи «Золота корона», «Колібрі», Міжнародні грошові перекази «Лідер», «Юністрім», Anelik та Blizko.

ФОТО: інтернет

QHA