ВАШИНГТОН (QHA) -

Чергове попередження про небезпеку поїздок до Криму та Донбасу опублікував Держдепартамент Сполучених Штатів Америки.

— Держдепартамент радить громадянам США уникати будь-яких поїздок до Криму, а також у східні райони Донецької і Луганської областей, говориться у повідомленні.

Пояснюється, що території цих регіонів як і раніше контролюються сепаратистами, які підтримуються Росією, там відбуваються бойові зіткнення, в яких загинуло вже понад 9 тисяч осіб. Також повідомляється, що в цих районах присутні заміновані ділянки.

Попередження було опубліковано 17 червня.

Нагадаємо, що Федеральне авіаційне управління обмежило польоти американських цивільних літаків у районах, за які відповідають диспетчери міжнародних аеропортів Сімферополя і Дніпра.

Як раніше повідомляло QHA, Російська Федерація окупувала Крим у лютому-березні 2014 року, назвавши сфальсифікований референдум 16 березня волевиявленням кримчан з приводу приєднання до РФ. Більшість країн світу не визнали Крим російським.

15 листопада у Третьому комітеті ООН була прийнята резолюція «Про права людини у Криму», якою фактично підтверджується, що Росія є країною-окупантом, що анексувала частину території України, і саме російськими спецслужбами за сприяння або потурання самопроголошеної влади досі відбуваються численні порушення прав людини, зокрема незаконні ув'язнення, викрадення людей і тортури.

ФОТО: інтернет

QHA