СЕВАСТОПОЛЬ / АК'-ЯР (QHA) -

Севастопольська регіональна організація політичної партії «Родина» висунула кандидатуру генсекретаря «Кримського футбольного союзу», колишнього народного депутата України, колаборанта Вадима Колесніченка у «губернатори» окупованого Севастополя. За дане рішення проголосували 25 членів партії з 27, повідомляють «Севастопольські новини».

— Ми на даний момент маємо рішення голови всеросійської політичної партії «Родина» Олексія Журавльова від 27 червня 2017 року про узгодження кандидатури Колесніченка,  сказав перед голосуванням лідер місцевих представників партії Сергій Смольянінов.

Крім того, він повідомив, що Колесніченко не є членом «Родини», оскільки обіймає посаду генерального секретаря «Кримського футбольного союзу».

 У мене раніше не було бажання і потреби йти у владу. Однак я прийняв рішення йти на вибори губернатора Севастополя з низки причин,  заявив екс-депутат Верховної Ради.

Коли в результаті Революції Переваги в лютому 2014 року екс-президент Віктор Янукович втік з України, Вадим Колесніченко призупинив своє членство в «Партії регіонів» та поїхав до Криму, відмовившись від депутатського мандата.

16 січня 2015 року СБУ повідомила, що відомий українофоб оголошений в розшук і обвинувачується в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

ФОТО: інтернет

QHA