КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України так і не розглянула жодного законопроекту з питань захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Незабаром після перерви віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд оголосила ранкове пленарне засідання закритим.

Приводом стала присутність у залі Верховної Ради України поліцейських і військовослужбовців, які з ініціативи «Народного фронту» повинні були прокоментувати інцидент з Володимиром Парасюком, який стався напередодні.

— У залі засідання можуть бути присутніми тільки народні депутати. За процедурою, для того, щоб змогли виступити представники поліції та Нацгвардії, необхідно близько 150 підписів від народних депутатів. Органи правопорядку не мають права зазодити до зали, де засідають представники законодавчої влади, — прокоментувала в кулуарах Оксана Сироїд.

Депутати залишилися в залі засідання. Лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко з трибуни ВР закликав спікера Андрія Парубія з'явитися до зали засідання парламенту, щоб депутати змогли відновити засідання.

Сам спікер зараз знаходиться на засіданні Ради національної безпеки і оборони України, на порядку денному якого стоїть питання застосування санкцій проти російського «Сбербанку».

Нагадаємо, вчора ввечері, 14 березня, під час прориву торгової блокади з ОРДЛО група осіб на чолі з народним депутатом Володимиром Парасюком влаштувала бійку із співробітниками правоохоронних органів.

У результаті нападу групи озброєних осіб на чолі з народним депутатом, які вчинили силовий прорив крізь блокпост в обхід законних процедур перевірки, постраждали 7 співробітників поліції, які отримали травми різного ступеня тяжкості.

Поліція Донеччини вже звернулася до Генпрокуратури з проханням дати оцінку діям нардепа.

ФОТО: інтернет

QHA