КИЇВ (QHA) -

Верховна Рада України проголосувала за законопроект №2223а "Про внесення змін до статті 90 Бюджетного кодексу України щодо фінансування сфери фізичної культури та спорту".

За документ проголосували 233 депутати, передає кореспондент QHA. У пояснювальній записці до документу йдеться, що до статей, які визначають витрати бюджету Автономної Республіки Крим та обласних бюджетів на фізичну культуру і спорт, не входять витрати на центри олімпійської підготовки спортсменів.

Також не передбачені витрати на створення в регіонах штатних спортивних команд резервного спорту, утримання спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", спортивних споруд.

Схвалений законопроект дозволяє брати кошти з бюджету АР Крим та обласних бюджетів на утримання шкіл вищої спортивної майстерності, центрів олімпійської підготовки, центрів фізичного здоров'я населення республіканського nf обласного значення, а також штатних спортивних команд резервного спорту, підготовку збірних команд регіону до участі у спортивних змаганнях державного рівня.

QHA