КИЇВ (QHA) -

Фракції Опозиційний блок вдалося домогтися місця в Парламентській асамблеї ради Європи для депутата Вадима Новинського, який перебуває під слідством Генеральної прокуратури України за підозрою в узурпації влади. Про це сам депутат повідомив через свою сторінку у Facebook.

Не встигнувши приступити до посадових обов'язків у Раді Європи, одіозний нардеп тут же розкритикував Україну за нібито «невиконання резолюцій ПАРЄ», повідомивши, що представлятиме «альтернативну думку».

— Так, я розумію, що резолюції ПАРЄ мають рекомендаційний характер і не завжди виконуються — як, наприклад, Україна не виконує резолюцію ПАРЄ від 27 січня 2015 року, згідно з якою Київ зобов'язаний відновити соціальні виплати для жителів територій, що перебувають сьогодні під контролем невизнаних республік. Але сама постановка питання, сама можливість прориву інформаційної блокади і можливість озвучувати альтернативну точку зору, альтернативна думка — вкрай важливі, — повідомив Новинський.

Нагадаємо, як передавало QHA, Верховна Рада 8 грудня 228 голосами проголосувала за скасування депутатської недоторканності та згоду на притягнення до кримінальної відповідальності одіозного народного депутата Вадима Новинського.

Новинський звинувачується Генеральною прокуратурою України в тому, що 2013 року перевищив повноваження при незаконному позбавленні волі особистого помічника предстоятеля УПЦ Митрополита Київського і всієї України Володимира, архієпископа Переяслав-Хмельницького Олександра.

Також йому інкримінують співучасть у вчиненні режимом Януковича злочинів проти честі і гідності особистості з вересня по грудень 2013 року.

ФОТО: інтернет

QHA