КИЇВ (QHA) -

У Києві турецька делегація Партії Єдності (ВВР) на чолі з Мустафою Дестіджі провела зустріч з лідерами і представниками Меджлісу кримськотатарського народу.

Турецькі гості розповіли про мету свого візиту до Києва, куди вони приїхали для зустрічі з представниками тюркської громадськості і братніми народами: кримськими татарами, турками-месхетинцями та гагаузами. Вчора делегація відвідала посольство Туреччини в Україні та міжнародну організацію ТІКА.

Особливу увагу гостей зосереджено на ситуації з кримськими татарами, яка склалася після окупації Криму. Туреччина не визнала анексію Криму 2014 року і продовжує надавати посильну допомогу кримським татарам.

Лідери Меджлісу кримськотатарського народу розповіли про ситуацію на півострові, невпинний тиск і репресії щодо кримських татар і проукраїнських активістів, актуальне останнім часом питання знищення культурної спадщини — Хан-сарая.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров наголосив значущість підтримки територіальної цілісності України з боку Туреччини і боротьби кримських татар за свої права.

Раніше QHA повідомляло, що у Києві з робочим візитом перебуває делегація турецької Партії Єдності.

QHA