ТБІЛІСІ (QHA) -

20 лютого голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров провів у Тбілісі (Грузія) зустріч з головою парламенту Грузії Іраклієм Кобахідзе. Про це повідомляється на сайті парламенту Грузії.

Сторони обговорили ситуацію на окупованих Російською Федерацією територіях.

Кобахідзе заявив, що Грузія засуджує анексію Криму і агресивні дії Москви.

У свою чергу, Рефат Чубаров зазначив, що президент України Петро Порошенко ініціював створення Міжнародної групи підтримки деокупації Криму.

Глава Меджлісу під час свого візиту до Грузії взяв участь у засіданні круглого столу «деокупація України і Грузії: роль держави, міжнародних організацій і громадянського суспільства», організованому Фондом стратегії і дослідження міжнародних відносин Грузії. У круглому столі також взяв участь посол України в Грузії Ігор Долгов.

У Грузії Рефат Чубаров провів також зустріч з міністром у справах вимушено переміщених осіб з окупованих територій, розселення та біженців Созаром Субарі, під час якої сторони «обговорили порушення прав людини на окупованих територіях, а також механізми консолідації зусиль з деокупації територій України і Грузії».

Нагадаємо, Рефат Чубаров заявив, що Захід має ввести ембарго на російську нафту, оскільки президент РФ Володимир Путін відмовиться від окупованого Криму тільки у тому випадку, якщо виникне загроза розпаду всієї Росії.

QHA