КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров прокоментував заяву глави МЗС Білорусі Володимира Макея про готовність Мінська ввести свій миротворчий контингент на територію окупованого Донбасу.

Чубаров звернув увагу на той факт, що вчора на голосуванні Генеральної Асамблеї ООН делегація Білорусі виступила проти оновленої резолюції по Криму.

— Більшого єзуїтства, ніж демонструє політичне керівництво Білорусії щодо України в останні три роки, неможливо придумати, написав він.

Крім того, глава Меджлісу кримськотатарського народу закликав міністра МЗС Білорусі займатися, в першу чергу, врегулюванням спірних питань у своїй країні.

Тому дружно відповімо панові Макею: "Займися територією своєї країни, якщо у неї залишилася хоча б краплина суверенітету ... А ми впораємося самі"...,  додав Чубаров.

Раніше Макей заявив, що Білорусь готова направити контингент миротворців для врегулювання ситуації на окупованій території Луганської та Донецької областей.

Нагадаємо, 14 листопада, на засіданні Третього комітету Генеральної асамблеї ООН було ухвалено оновлений проект резолюції з прав людини в анексованому Криму. В результаті голосування 71 країна виступила «за» прийняття документа, 25 — «проти» і 77 утрималися.

QHA