КИЇВ (QHA) -

Купуючи озброєння у Російської Федерації, деякі країни підтримують російську агресію щодо народу України. Про це сказав під час круглого столу «Мир понад усе» у парламенті глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров, передає «Укрінформ».

Він заявив, що світові слід накласти ембарго на російське озброєння та енергоносії, щоб припинити тероризм в Україні.

— Путін всьому світу найкраще говорить про мир. Але він щодня харчується нашими грошима, щоб вбивати інших. Комусь він продає свою зброю на мільярди, які потім направляє проти українців на сході України. Треба (іншим країнам,  ред.) перестати купувати в Росії зброю, накласти ембарго на російські енергоносії. Ми повинні бути максимально щирими,  заявив нардеп.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, на слуханнях у Міжнародному суді ООН у Гаазі представник України доктор Гарольд Кох звинуватив Росію у поставках озброєння бойовикам на Донбасі, жертвами терористичних атак яких стало цивільне населення. Він прокоментував реакцію на звинувачення від представника РФ Самюеля Вордсворса, заявивши, що абсолютно обурений кричущим фактом, що російський відповідач не став заперечувати поставок зброї бойовикам Донбасу.

QHA