КИЇВ (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що вважає «заохоченням агресора» пропозицію глави Міністерства закордонних справ (МЗС) Німеччини Зігмара Габріеля про поетапне зняття санкцій з Російської Федерації (РФ) за тривале перемир'я на Донбасі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

— Заохочення агресора — особлива форма співучасті у його злочинах ... На думку міністра закордонних справ Німеччини Габріеля, якщо Росія погодиться на присутність «блакитних касок» на Донбасі, то, «їй треба щось дати натомість, чим-небудь винагородити», маючи на увазі часткове скасування європейських санкцій, — написав він.

Чубаров зазначив, що твердження про необхідність «на 100 відсотків реалізувати Мінські домовленості і тільки потім скасовувати санкції» Габріель назвав «відірваними від життя».

Нагадаємо, Зігман Габріель заявив, що ЄС повинен почати скасування санкцій проти РФ. Він зазначив, що санкції потрібно знімати поетапно, оскільки так вони і вводилися.

QHA повідомляло, що Меджліс кримськотатарського народу підготував звернення про недопущення повернення делегації РФ до складу Парламентської асамблеї Ради Європи. Рефат Чубаров заявив, що 13 грудня заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз провів зустріч ув Страсбурзі, де виклав позицію Меджлісу щодо можливого повернення делегації РФ до ПАРЄ.

QHA