КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров опублікував на своїй сторінці у Facebook звернення до кримських татар, в якому подякував їм за бойкот незаконних виборів президента РФ, які відбулися в анексованому Криму 18 березня.

У зверненні Чубаров висловив своє захоплення сміливістю кожного з сотень тисяч кримських татар, українців і людей інших національностей, які проживають в Криму, які не взяли участі в незаконних виборах, організованих російською окупаційною владою.

— Виявлені вами в умовах російської окупації громадянська мужність і рішучість відзначаються багатьма урядами, надихають політиків на дії, які мають відновити державний суверенітет України над Кримом. Меджліс кримськотатарського народу з вдячністю відзначає тотальну неучасть кримських татар у незаконних виборах 18 березня 2018 року, організованих в Криму російськими окупантами. Від імені Меджлісу кримськотатарського народу висловлюю подяку сотням тисяч громадян України, які проживають в Криму і не дозволяють російським окупантам втягувати себе у здійснювані ними злочинні дії, — написав він.

Чубаров запевнив, що Крим буде звільнений від російських окупантів і йому буде надано статус кримськотатарської автономії у складі України!

Нагадаємо, вчора Чубаров в ефірі одного з українських телеканалів заявив, що в окупованому Криму зафіксована низька явка не тільки серед кримських татар, а й серед інших жителів захопленого російськими військами українського півострова.

QHA