АНКАРА (QHA) -

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, голова ВККТ, народний депутат України Рефат Чубаров у рамках свого одноденного візиту до столиці Туреччини Анкари зустрівся з представниками кримськотатарської діаспори та політичних кіл Республіки.

Про ситуацію в Криму і Україні Рефат Чубаров поговорив із заступником міністра закордонних справ Туреччини Ахметом Йилдизом та Генеральним директором Міністерства закордонних справ щодо двосторонніх політичних питань Шефіком Вуралом Алтаєм.

На зустрічі також були присутні член Виконавчого комітету Всесвітнього конгресу кримських татар Мукремін Шагін, секретар ВККТ Намик Кемаль Баяр і глава Ревізійної комісії ВККТ Енвер Айдоган.

Серед основних тем обговорення знову була підтримка Туреччини у питанні територіальної цілісності України, а також вплив на ситуацію прийнятої ООН резолюції щодо порушення прав людини в Криму. Зокрема, Ахмет Йилдиз наголосив, що компроміс у визнанні окупації неможливий і що ця принципова позиція Туреччини демонструється у політичних і дипломатичних відносинах на міжнародній арені.

Ще однією важливою темою бесіди глави Меджлісу і представників кримськотатарської діаспори з турецькими політиками була допомога і підтримка кримськотатарського народу в Україні.

Як повідомляло QHA, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров 11 січня відвідав Генеральний центр Товариства культури та взаємодопомоги кримських татар у Анкарі.

QHA