КИЇВ (QHA) -

Глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров заявив, що у ставленні до послів країн, готовиї підтримати анексію Криму Росією, Міністерству закордонних справ України необхідно вдатися до певних дій, позначивши таким чином жорсткішу позицію України. Про це він повідомив телеканалу 112-Україна.

— Для мене болісно, ​​що чотири держави колишнього Радянського Союзу (Вірменія, Білорусь, Узбекистан і Казахстан), ці чотири держави нібито, якщо виходити з суті їхньої поведінки, можна сказати, що майже готові визнати Крим не територією України. Я мав розмову в МЗС України, я думаю, що тут ми маємо вдатися до якихось дуже конкретних дій, як мінімум з послами цих країн. І ми маємо чіткіше і жорсткіше позначити свою позицію щодо неприпустимості такої їхньої поведінки, заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу.

Також він зазначив, що на відміну від Донбасу, де присутні міжнародні спостерігачі і проводиться моніторинг правозахисниками, в анексованому Росією Криму окупанти не дають можливості забезпечити правового захисту або навіть оцінки щодо ситуації з правами людини.

Нагадаємо, як передавало QHA, на зустрічі з європейськими політиками 9 грудня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що європейські країни повинні надати захист України і Криму, зокрема щоб відвести російську загрозу від своїх територій.

QHA