КИЇВ (QHA) -

У поверненні Криму під суверенітет України має бути зацікавлений весь світ, адже прийняття його анексії Росією обов'язково призведе до вакханалії у міждержавних відносинах, коли вирішальним фактором стане військова могутність країн. Про це в інтерв'ю виданню «Обозреватель» заявив глава Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров.

— Крим де-юре і сьогодні є невід'ємною частиною суверенної України, тимчасово окупованої Росією. Безумовно, Крим і де-факто повернеться до складу України, оскільки альтернативою цього дійства може бути лише вакханалія у міждержавних відносинах, за якої сила і військова могутність повністю замінять принципи добросусідства і мирного співіснування, заявив Чубаров.

При цьому Рефат Чубаров зазначив, що найголовнішим чинником у деокупації Криму має стати консолідована позиція українців щодо захисту своєї держави та її територіальної цілісності. На його думку, лише за такої умови, весь світ стане на захист України.

— При цьому для нас, українців, першорядним має стати усвідомлення того, що сама думка про можливість поступитися частиною своєї території агресору може стати початком руйнування державності України.

Нагадаємо, як передавало QHA, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров у відповідь на заяви українського олігарха Віктора Пінчука про «необхідність відкласти питання деокупації Криму до повного вирішення військового конфлікту на сході України» у статті американського ЗМІ заявив, що такі висловлювання працюють на капітуляцію України перед російською агресією.

QHA