КИЇВ (QHA) -

Синхронність у діях російських силовиків і російських пропагандистських ресурсів свідчить про нову череду мерзенних провокацій, здійснюваних російськими окупантами проти кримських татар. Про це написав у Facebook голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, коментуючи той факт, що ряд російських ЗМІ повідомив, що ФСБ викрила сьогодні у Криму екстремістів «Табліг Джамаат».

— Така надмірна синхронність у діях російських силовиків і російських пропагандистських ресурсів свідчить про нову череду мерзенних провокацій, здійснюваних російськими окупантами у Криму з метою висвітлення кримських татар, які сповідують Іслам, перед міжнародною спільнотою як релігійних екстремістів. При цьому використання російськими спецслужбами у своїх провокаціях назви «Табліг Джамаат» раніше зовсім не відомої в Криму організації, свідчить про те, що всі їхні попередні зусилля із внесення розколу серед кримських татар не увінчалися успіхом.

Нагадаємо, вранці 2 жовтня у Криму, в селищі Молодіжне, до будинку кримського татарина Рената Сулейманова увірвалися силовики і провели обшук, після чого його посадили в автомобіль і відвезли у невідомому напрямку. Пізніше стало відомо і про інші обшуки.

В результаті були затримані кримські татари — Ренат Сулейманов, Арсен Кубедінов, Сейран Мустафаєв і Талят Абдурахманов

Російські ЗМІ вже встигли повідомити, що затримані кримські татари входять до екстремістської організації «Табліг Джамаат».

QHA