КИЇВ (QHA) -

У Києві 10 липня відбулася зустріч членів Північноатлантичної ради з представниками кримськотатарського народу, на якій обговорювалася ситуація в анексованому Криму. Про це повідомив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв.

— Кожен із спікерів мав можливість розповісти членам Північноатлантичної ради про стан справ в окупованому Криму, про реальну ситуацію з правами людини, про політичні переслідування і мілітаризацію окупантами Криму, написав він.

Після виступів представників кримськотатарського народу члени ради НАТО запевнили їх у підтримці територіальної цілісності України.

Нагадаємо, 10 липня до Києва з візитом прибула Північноатлантична рада НАТО під головуванням генерального секретаря альянсу Єнса Столтенберга.

Сьогодні в ході спільної прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом президент України Петро Порошенко заявив, що країни НАТО відіграють визначальну роль у мобілізації міжнародної підтримки України у протидії російській агресії, пошуках шляхів її подолання та у справі повернення РФ у рамки міжнародного права.

ФОТО: Мустафа Джемілєв

QHA