КИЇВ (QHA) -

Кожен громадянин України в анексованому Криму, який увійшов до складу виборчої комісії для участі в організації незаконних виборів президента РФ, скоює кримінальний злочин, заявив в ефірі Громадське ТБ голова правозахисної організації "Сила права" Андрій Сенченко.

За його словами, про це повинні знати ті люди, які мають намір взяти участь в організації виборів.

— Щоб не було потім здивування і сліз, коли тих, хто це зробив, потім, після їхнього приїзду в Херсон затримають і судитимуть, — попередив він.

Сенченко додав, що зараз жителі окупованих територій України, Криму і Донбасу мають замислюватися над своїми діями і над тим, що закріплено в українському законодавстві.

Раніше Комітет виборців України (КВУ) звернувся до прокуратури АР Крим з вимогою притягнути до відповідальності і порушити кримінальні справи у відношенні 10 тис. членів так званих виборчих комісій, які організовують вибори президента РФ на території анексованого півострова.

А 13 березня глава МЗС України Павло Клімкін звернувся до жителів анексованого півострова з проханням не допомагати окупантам організовувати незаконні вибори і не брати участі в них.

Джерело: Громадське

QHA