БАХЧИСАРАЙ (QHA) -

Окупаційна влада Криму дозволила Ахтему Чийгозу побачитися і попрощатися з помираючою матір'ю у Бахчисараї, повідомив адвокат Микола Полозов у Facebook.

— Блискавка! Ахтема Чийгоза сьогодні привезли до Бахчисараю, і він зміг попрощатися з помираючою матір'ю. Спасибі всім, хто допомагав і переживав!

Журналіст Антон Наумлюк уточнив, що під час перерви в сьогоднішньому судовому засіданні Чийгоза таємно вивезли із СІЗО до Бахчисараю, і там він попрощався з мамою. Зустріч тривала 10 хвилин, після чого його повернули назад до Сімферополя.

— В цей час у суді почалося засідання, але офіційно зв'язок налагодити не вдалося. Насправді, Чийгоза не було на місці. Коли він повернувся, знадобилося ще двадцять хвилин, щоб він прийняв ліки і прийшов до тями.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що мати Ахтема Чийгоза Аліє Абдураїмівна тяжко хвора. Днями захист Чийгоза заявив, що у зв'язку зі стрімкою прогресією хвороби час у даній ситуації «йде на дні», і попросив суд дозволити політв'язню попрощатися з матір'ю. Це клопотання було відхилене.

Адвокат Микола Полозов просив негайно припинити нелюдське, принижуюче людську гідність ставлення щодо Ахтема Чийгоза і широким розголосом домогтися для нього можливості попрощатися з найближчою людиною.

Міністерство закордонних справ України зажадало від окупаційної влади РФ ву Криму дозволити заступнику глави Меджлісу кримськотатарського народу Ахтему Чийгозу, якого окупанти півострова другий рік утримують у СІЗО за сфабрикованим звинуваченням, побачитися з тяжкохворою матір'ю.

ФОТО: інтернет

QHA