ОСТРАВА (QHA) -

Обласний суд у місті Остраві прийняв рішення про початок процедури ліквідації так званого «представницького центру ДНР» на території Чехії. Про це пише видання Hlidacipes.org.

Суд ухвалив дане рішення з другої спроби. Міністр закордонних справ Чехії зажадав судової заборони діяльності представництва незаконної організації восени 2016 року, але в суді запросили додаткову інформацію.

За інформацією місцевої преси, закордонний офіс терористичної організації очолювала громадянка Чехії Нела Лискова. У чеському МЗС заявили, що вона несанкціоновано використовувала титул «почесний консул», який процедурно знаходиться у веденні зовнішньополітичного відомства, таким чином порушуючи Віденську конвенцію про консульські відносини.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, у січні 2017 року МВС Чехії відкрило Центр боротьби з гібридними погрозами і дезінформацією. Центр повинен протидіяти іноземним кампаніям з дезінформації та тероризму і займатися моніторингом загроз, пов'язаних з радикалізацією політичних настроїв. Заклад відкритий після попередження Чеської Республіки про дії проти неї контррозвідки Російської Федерації. За повідомленнями спецслужб, кібервійна, яка ведеться Росією відносно інших країн, має на меті підтримку екстремізму та підігрів недовіри до ЄС і НАТО.

ФОТО: інтернет

QHA