АНКАРА (QHA) -

У Анкари є розбіжність із Москвою щодо питання Криму та України. Про це заявив міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу на засіданні планової та бюджетної комісії турецького парламенту, яка розглядає державний бюджет на 2018 рік.

— В питанні Криму та України у нас з Росією різні підходи. Також є ряд суперечностей щодо ситуації у Сирії, на Кавказі та на Балканах. У сирійському питанні відмінності існують, проте ми спільно працюємо над тим, щоб у цій країні встановилося перемир'я і почалося політичне врегулювання кризи,  сказав він у стінах турецького парламенту.

Нагадаємо, раніше в рамках візиту президента Туреччини в Україну відбулася зустріч із лідером кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим, членами Меджлісу і представниками кримськотатарської громадськості.

На зустрічі з кримськотатарської сторони були присутні члени Меджлісу Ескендер Барієв і Гаяна Юксель, актор і режисер Ахтем Сеїтаблаєв, перший заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України Юсуф Куркчі і багато інших.

Джерело: АА

QHA